מכון היהלומים הישראלי

מכון היהלומים הישראלי (IDI) הוא מוסד ללא כוונת רווח (מלכ"ר) בתמיכה ממשלתית, המאגד את כל הארגונים והמוסדות של ענף היהלומים הישראלי, ופועל לחיזוקו ומיצובה של ישראל כאחד ממרכזי היהלומים המובילים בעולם.

בעלי המניות במכון, שהוקם בשנת 1967, הם משרד הכלכלה בממשלת ישראל, בורסת היהלומים הישראלית, התאחדות תעשייני היהלומים, הסתדרות העובדים החדשה, והבנקים הפעילים בענף. החלטות המכון מתקבלות במועצת מנהלים המייצגים את כל בעלי המניות, הפועלים כגוף אחד לקידום המסחר וייצוא היהלומים מישראל, לטובת הענף והכלכלה הישראלית בכללותה.

כחלק מפעילותו, מכון היהלומים יזם, הקים ומנהל את גלריית התכשיטים של ענף היהלומים הישראלי – פרויקט יוקרתי וראשון מסוגו, הפותח את שערי בורסת היהלומים בפני הציבור, ומאפשר לצרכנים לרכוש תכשיטים ישירות ממותגי היהלומים המובילים בבורסה, מבלי לשלם "דמי תיווך" לחנויות תכשיטים. 

דברו איתנו בצ'אט לאתר מכון היהלומים הישראלי

"ענף היהלומים הישראלי נחשב למוביל עולמי בתחומו אך הציבור טרם זכה להכיר מקרוב את חברות היהלומים הפועלות בבורסה, ונהנות ממוניטין עולמי. כאן נולד החזון שהוביל להקמת הגלריה כחלל יוקרתי המאפשר לחברות יהלומים מקומיות למכור ישירות לצרכן הסופי, ולהציע חווית קניות שונה מכל חנות תכשיטים שהכרתם. אנו מזמינים אתכם לבקר במתחם הגלריה, ולהרגיש בעצמכם את הקסם של ענף היהלומים שלנו"

– יו"ר מכון היהלומים הישראלי, ארנון יובל

הגלריה מארחת 11 חברות יהלומים ישראליות בעלות ניסיון רב ומוניטין עולמי, שנבחרו בקפידה על ידי מכון היהלומים, על מנת לייצג את ענף היהלומים הישראלי על הצד הטוב ביותר. כל התכשיטים בגלריה משובצים ביהלומים איכותיים וטבעיים בלבד, עשויים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומלווים בתעודות של מעבדות גמולוגיות מובילות.

הגלריה כוללת גם מרכז מבקרים דיגיטלי הכולל הדרכות על עולם היהלומים, עמדות של צורף ומשבץ לעיצוב תכשיטים בהתאמה אישית, מכשור טכנולוגי מתקדם לבדיקת יהלומים, לאונג' פרטי, ובית קפה איכותי. כל אלו מבטיחים חווית קנייה יוקרתית, ייחודית ואמינה, תחת חותמת הבקרה והאיכות של מכון היהלומים הישראלי.

ארנון יובל

יו"ר מכון היהלומים

אביאל אליה

מנכ"ל מכון היהלומים

מצאו אותנו בקלות

כתובת

זיסמן שלום 3, רמת גן
בניין מכבי בורסת היהלומים הישראלית

​מספר טלפון 054-4760800

שעות פתיחה

ראשון עד חמישי
בין 11:00 – 17:00

ימי שישי וערבי חג
10:00 – 13:00

אזורי חנייה

חניון מקורה –
בבניין D-MALL