שירותי צורפות ושיבוץ תכשיטים בגלריית היהלומים

במתחם הגלריה יושבים צורפים ומשבצים מומחים אשר ידאגו לתכשיטים הייחודים שלכם בין אם אתם זקוקים לתיקון פשוט, הרחבה או הקטנה או שחזור מלא של תכשיט.

במתחם הגלריה מבינים את החשיבות של התכשיטים וכמה חשוב לסמוך על בעל המקצוע אז תגיעו למתחם עוד היום ותראו איך התכשיטים שלכם חוזרים להיות חדשים לחלוטין.

 

שיבוץ יהלומים ואבני חן

בעלי המקצוע במתחם  מתמחים בשיבוץ יהלומים ואבני חן. תהליך השיבוץ בתכשיטים הוא פעולה מדויקת ומורכבת, הדורשת ידע ומקצועיות רבה.

התהליך מתחיל עם הבחירה של האבן המתאימה לתכשיט ולציפיות של הלקוח. בגלריה תוכלו למצוא מגוון רחב של גדלים, צבעים וטיבי יהלומים ואבני חן, כדי לוודא שהתכשיט יראה וירגש מושלם.

לאחר שתבחרו את האבנים הצורפים שבמקום ישתמשו בטכניקות מתקדמות וכלים מקצועיים כדי לבצע את השיבוץ בדיוק ובמדויקות. השיבוץ מבוצע בערך המתאים בתכשיט, ומובטחת החזקה מוחלטת של היהלום/אבן במקום בצורה מאובטחת ואמינה.

כל תכשיט משובץ ביהלומים עובר בדיקה קפדנית לפני שהוא נמסר חזרה ללקוח. זאת על מנת לוודא שהשיבוץ מושלם ושהתכשיט מחזיק את היהלום בצורה מושלמת.

שירותי התחזוקה, תיקון, שיפוץ וחידוש תכשיטים המוצעים במתחם:

תיקון שרשראות וצמידים – קיצור או החלפה של סוגרים.

תיקון טבעות – הגדלה והקטנה של מידה, החלפת אבנים שבורות או חסרות, הידוק של אבנים, בנייה מחדש של שברים, ניקוי ושחזור מלא.

תיקון תליונים – הדוק אבנים, חידוש והחלפת תולה.

תיקון צמידי טניס או אבני חן – שזירת פנינים ואבני חן, קיצור, החלפת אבנים שבורות או חסרות, הידוק אבנים, תיקון ו/או החלפת צירים וסוגרים בלויים, או שחזור מלא.

הלחמת זהב – החלמת תכשיטי זהב בשיטה המתקדמת ביותר ע"י מכשור מיוחד להחלמת זהב בלייזר.

ניקוי תכשיטים ופוליש – נהפוך את התכשיט שלכם לנוצץ וחדש.

ציפוי רודיום – ציפוי רודיום לתכשיטי זהב לבן  ועוד

לפרטים נוספים צרו קשר

במייל בוואטסאפ